Aleksandra Jagodzińska

Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

Okładka
Z różnych badań dotyczących naszych marzeń wynika, że Polacy najczęściej chcą być zdrowi, marzymy też o pieniądzach i dobrej pracy. Oczywiście warto marzyć, ale bujanie w obłokach nie wypełni naszych portfeli, nie zmieni też naszej sytuacji bądź pozycji zawodowej. Aby nasze marzenia się spełniły, trzeba nad nimi popracować. Aby podczas tej pracy uniknąć błędów, warto uczyć się od osób, które osiągnęły sukces w swoich dziedzinach i chcą swoją wiedzą dzielić się z innymi. Jedną z takich osób jest Aleksandra Jagodzińska, której książka „Lider własnego życia” właśnie trafia na rynek książkowy dzięki wydawnictwu „Psychoskok”. Publikacja jest swego rodzaju poradnikiem dla osób zajmujących się w firmach sprzedażą i zarządzaniem na różnych etapach kariery zawodowej.


„Książka ta odkryje przed tobą głębię świata zawodowego, w którym teraz żyjesz lub w którym chciałbyś się znaleźć. Jest ona zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki na polu zarządzania, jak i dla osób „zaprawionych już w bojach”. Znajdziesz tutaj między innymi kompleksowo opracowane „Vademecum Kierownika”, które pomoże ci, wesprze w realizacji celów ilościowych i jakościowych. Sprawdzisz czy twoja wizja jest kompatybilna z wizją firmy”.

„Lider własnego życia” nie jest zbiorem akademickich rozważań na temat podniesienia swojej wydajności w pracy i zmiany postawy w swoim życiu, bowiem Aleksandra Jagodzińska jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w handlu i branży finansowej, w tworzeniu i zarządzaniu rozległymi strukturami sprzedażowymi, realizowaniu modułów szkoleniowych, wdrażaniu inicjatyw sprzedażowych i operacyjnych. Warto czerpać z tego źródła, dlatego gorąco polecamy książkę wszystkim, których nie zadowala pozycja zawodowego i życiowego marudera.

Język: pl

Ilość stron: 186

Opublikowana: 30 maj 2014

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

ebook ( 9788379002221 )